Trade Expo Indonesia 2012

Zveme vás k účasti na Trade Expo Indonesia 2012 , který pořádá Národní odbor rozvoje exportu Ministerstva obchodu Indonésie  ve dnech  17.-21.10.2012 v Jakarte v Indonésii.

27. Trade Expo Indonesia

Trade Expo Indonesia je největší indonéský B2B veletrh, na němž se bude prezentovat široká rada produktu a služeb nejvyšší světové kvality. Mezi hlavní  vystavované produkty bude patřit nábytek, obuv, káva, produkty z pryže, elektronika, kakao, automobilové součásti a textilní produkty, šperky, doplňky, byliny, esenciální oleje, kůže a výrobky z kůže, umělecké výrobky, koření,  výrobky pro zpracovatelský průmysl a lékařské nástroje, dále informační  technologie, služby pro stavební průmysl, zemědělské produkty, zboží pro domácnost, stavební materiály, výrobky z papíru, sportovní vybavení, chemické  výrobky, potraviny a nápoje.

Více informací je možné získat  na webových stránkách veletrhu www.tradexpoindonesia.com nebo nás kontaktujte na info@cichamber.cz

Naši zástupci budou přítomni na Trade Expo Indonesia po celou dobu konání veletrhu. Pokud máte zájem o asistenci nebo konzultaci, prosím kontaktujte nás co nejdříve.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.